HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''
Michael Jordan

e-dziennik

dziennik lekcyjny vulcan

Licznik odwiedzin

1070683
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
219
188
219
4240
9497
1070683

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

sms     W dniu  1-go września nasza szkoła zainaugurowała już czwarty rok pracy. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego zaplanowane zostało na godzinę 15.30. Oprócz głównych bohaterów czyli uczniów SMS-u udział w niej wzięli ich rodzice,  nauczyciele i trenerzy. 

W szkole jak co roku pojawili się nowi zawodnicy. W klasie pierwszej powitaliśmy Mateusza Stawiaka, Bartosza Majewskiego, Mateusza rozpoczecie roku1Jankowskiego, Karola Majchrzaka, Bassey Usendiah, Michała Kierlewicza, Patryka Wilka, Michała Kołodzieja, Mikołaja Ratajczaka oraz do klasy drugiej Jakuba Karwoskiego i Szymona Szymańskiego. Oprócz zeszłorocznych maturzystów naszą szkołę opuściło czterech uczniów klas młodszych. Ich rozwój sportowy został dostrzeżony przez włodarzy klubów ekstraklasowych, rozpoczecie roku2którzy zaproponowali im podpisanie  kontraktów, a co za tym idzie możliwość  gry na najwyższym szczeblu rozgrywek seniorskich w naszym kraju. Fakt, że Mikołaj Witliński, Damian Jeszke oraz bliźniacy Kamil i Marek Zywertowie już w nadchodzącym sezonie będą debiutować na parkietach PLK jest niewątpliwie dużym sukcesem SMS PZKosz oraz kadry trenerskiej w niej pracującej. Jednym z celów SMS PZKosz we Władysławowie jest odpowiednie przygotowanie młodych uzdolnionych chłopców do gry w PLK i Reprezentacji Polski Seniorów. Przykład powyższych czterech zawodników jest najlepszym potwierdzeniem faktu, że praca wykonywana w naszej szkole jest właściwie ukierunkowana i przynosi kolejne efekty.
     rozpoczecie roku3 Reasumując wydarzenia dzisiejszego dnia, wszystkim obecnym uczniom SMS-u życzymy wytrwałości podczas nauki i treningów ciągu najbliższych lat, zaś uczniom którzy już opuścili nasze progi powodzenia i sukcesów  w swoich nowych klubach.

Język strony

Polish Croatian Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Partnerzy szkoły

 
0001
pucki
LOGO COS OPO szerokie
NOWE bez ta 9
wladyslawowo
logo pzkosz
plk
Kopia logo1