NAJBLIŻSZY MECZ

II LIGA (NA WYJEŹDZIE)
Sklep Polski MKK Gniezno - SMS PZKosz
17-12-2017 godz. 16.00
 
 
 
III LIGA (NA WYJEŹDZIE)
 LKS Pogoń Lębork - SMS PZKosz
17.12.2017 godz. 15.00

HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''
Michael Jordan

e-dziennik

dziennik lekcyjny vulcan

Licznik odwiedzin

815935
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
4
516
520
10936
19421
815935

ZWYCIĘSTWO W PIERWSZYM MECZU PLAY-OFF

    W pierwszym meczu rundy play-off zespół SMS PZKosz pokonał Politechnikę Gdańsk. To już trzeci wygrany mecz w tym sezonie z gdańskim zespołerm.

 IMG 7628

 

    Mimo, że oba zespoły w tabeli po sezonie zasadniczym dzieliły trzy pozycję na korzyść SMS-u, nie oznaczało to wcale, że gospodarze są zdecydowanym faworytem sobotniego meczu. Potwierdziły to pierwsze minuty meczu. Dopiero po celnej trójce Adriana Boguckiego mniej więcej w połowie drugiej kwarty, nasz zespół zaczął zwiększać przewagę, by na przerwę zejść prowadząc 49 : 38. W trzeciej kwarcie i na początku czwartej nasz zespół był bardzo dobrze dysponowany rzutowo. Dzięki seryjnie trafianym "trójkom" nasz zespół wyszedł na prowadzenie różnicą aż 25 punktów. Niestety w ostanich minutach w szeregi władysłąwowskiej młodzieży wdało się rozluźnienie, dzięki czemu gościom udało się zniwelować straty do 8 punktów. W najbliższą sobotę mecz rewanżowy w Gdańsku. Statystyki z dzisiejszego meczu można obejrzeć tutaj.

IMG 7637

Język strony

Polish Croatian Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Partnerzy szkoły

 
msit
pucki
LOGO COS OPO szerokie
NOWE bez ta 9
wladyslawowo
logo pzkosz
plk
Kopia logo1