HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''
Michael Jordan

e-dziennik

dziennik lekcyjny vulcan

Licznik odwiedzin

1048686
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
457
231
1007
6783
13007
1048686

CZWARTE MIEJSCE W TURNIEJU FINAL FOUR EYBL U-20

    Turniej Final Four rozgrywek EYBL w podmoskiewskim mieście Khimki zakończył bardzo wyczerpujący sezon 2016/2017.

20170416 151509

 

    Niestety w finale rozgrywek EYBL nasza drużyna nie zaprezentowała się tak dobrze jak w fazie zasadniczej, w której odniosła najwięcej zwycięstw ze wszystkich 16 zespołów. U naszych zawodników widać było trudy męczącego sezonu. Tylko w pierwszej kwarcie meczu półfinałowego z Tsmokami Mńsk nasz zespół pokazał to co przez większość sezonu. Druga kwarta zaczęła się od kolejnych 18 punktów naszych przeciwników. Widać było jak zawodnicy SMS-u gasną psychicznie z każdą upływającą minutą. 

20170415 120559

    Bardzo podobny przebieg miał mecz o trzecie miejsce, w kjtórym przeciwnikiem SMS-u była reprezentacja Gruzji U-20. Fatalny początek drugiej kwarty i koniec nadziei na końcowy sukces. Wyniki naszego zespołu na turnieju w Khimki można zobaczyć tutaj.

20170416 150936

    Mimo nieudanego turnieju finałowego pierwszy sezon naszej szkoły w rozgrywkach międzynarodowych trzeba uznać za bardzo udany. Wygrany sezon zasadniczy, bardzo pochlebne recenzje trenerów zagranicznych na temat gry naszych zawodników na pewno dadzą nam motywację do osiągania jeszcze lepszych wyników w następnych sezonach.

20170416 151509

        Kilka słów należy poświęcić organizacji turnieju finałowego w rosyjskim mieście Khimki. Działacze klubu, którego zespół seniorów od wielu lat występuje w europejskich pucharach z Euroligą włącznie, zorganizowali turniej na bardzo wysokim poziomie. Udział w takim wydarzeniu niewątpliwie na długo zostanie w pamięci naszych zawodników a bagaż doświadczeń jaki wynieśli z całych rozgrywek EYBL, w których rywalizowali ze starszymi od siebie zawodnikami (przypomnijmy, że startowaliśmy w kategorii U-20), wykorzystają w karierze seniosrkiej.

Język strony

Polish Croatian Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Partnerzy szkoły

 
0001
pucki
LOGO COS OPO szerokie
NOWE bez ta 9
wladyslawowo
logo pzkosz
plk
Kopia logo1