HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''
Michael Jordan

e-dziennik

dziennik lekcyjny vulcan

Licznik odwiedzin

1048740
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
511
231
1061
6837
13007
1048740

SZEŚCIU NASZYCH W KADRZE U18 NA MISTRZOSTWA EUROPY !!!

    Już dzisiaj w Tallinie ruszają Mistrzostwa Europy U18 Dywizji B. W składzie reprezentacji Polski znalazło się sześciu uczniów  SMS PZKosz Władysławowo.

 

bogucki   dawdo k   makowski

 

stasiak   szlechetka   wyszkowski

 

 

   Adrian Bogucki, Konrad Dawdo, Kacper Mąkowski, Marcin Stasiak, Mateusz Szlachetka i Hubert Wyszkowski to zawodnicy, którzy już dzisiaj o godzinie 17.15 polskiego czasu będą mieli szansę zagrać w koszulce z orłem na piersi przeciwko drużynie Rumunii. Oprócz naszych uczniów w kadrze znaleźli się Łukasz Kolenda, Karol Sasnal, Maksymilian Zagórski, Maciej Leszczyński, Dominik Wilczek oraz Karol Nowakowski. Sztab trenerski stanowią Marcin Kloziński, Rafał Knap, Wojciech Rogowski, Tobiasz Grzybczak i Jacek Hernik. Celem naszej kadry jest zajęcie jednego z trzech pierwszych miejsc, co daje awans do przyszlorocznych Mistrzostw Europy Dywizji A. Mecze będzie można obejrzeć na kanale FibaYouTube. Życzymy powodzenia.

 

 

Język strony

Polish Croatian Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Partnerzy szkoły

 
0001
pucki
LOGO COS OPO szerokie
NOWE bez ta 9
wladyslawowo
logo pzkosz
plk
Kopia logo1