HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''
Michael Jordan

e-dziennik

dziennik lekcyjny vulcan

Licznik odwiedzin

1070436
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
160
128
1370
3993
9497
1070436

UDANA INAUGURACJA SEZONU 2017/2018

    Zwycięstwem naszej drużyny zakończył się pierwszy mecz sezonu 2017/2018. Młodzi zawodnicy z Władysławowa pewnie pokonali Sklep Polski MKK Gniezno 82 : 64.

IMG 8829

 

    Przed pierwszym gwizdkiem sędziów trudno było powiedzieć jak zaprezentują się nasi zawodnicy, niespełna trzy tygodnie treningów oraz ostatnie problemy zdrowotne naszych zawodników nie napawały optymizmem. Wątpliwości co do formy gospodarzy jednak szybko się rozwiały. Od samego początku meczu narzucili oni swoje warunki i z każdą minutą powiększali przewagę nad drużyną z Gniezna. Bardzo dobrze grę prowadził pierwszoroczniak Adrian Sobkowiak, skutecznością zaś popisywali się jego imiennik Matyszkiewicz a także Kacper Mąkowski i Hubert Wyszkowski, tablicę natomiast "czyścił" Adrian Bogucki. Dzięki temu po dwóch kwartach nasz zespół prowadził 41 : 19.

 IMG 8767

    Po przerwie goście zaczęli grać znacznie lepiej, zmniejszając w pewnym momencie różnicę do zaledwie 8 punktów. Nasz zespół szybko jednak opanował sytuację ostatecznie wygrywając wysoko 82 : 64. Statystyki z tego meczu można zobaczyć tutaj. Kolejny mecz już w najbliższą środę w Inowrocławiu a w kolejny weekend turniej EYBL na naszej hali.

Język strony

Polish Croatian Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Partnerzy szkoły

 
0001
pucki
LOGO COS OPO szerokie
NOWE bez ta 9
wladyslawowo
logo pzkosz
plk
Kopia logo1