HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''
Michael Jordan

e-dziennik

dziennik lekcyjny vulcan

Licznik odwiedzin

1038533
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
183
238
2060
9596
8322
1038533

PIERWSZA PORAŻKA W SEZONIE

    Pierwszej porażki w sezonie 17/18 doznała drużyna SMS PZKosz. Sposób na naszych graczy znaleźli zawodnicy rezerw Asseco Gdynia.

IMG 9430

 

    Mecze pomiędzy SMS PZKosz a Asseco AMW II Gdynia urastają powoli do świętych wojen. Zazwyczaj są bardzo zacięte i stoją na wysokim poziomie. Nie inaczej było w śodowe popołudnie w hali Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Początek meczu należał do naszego zespołu jednak gospodarze po 5-6 minutach znaleźli właściwy rytm gry i to oni na przerwę schodzili prowadząc sześcioma punktami. Nasz zespół w pierwszych 20 minutach pozwolił gospodarzom aż na 14 zbiórek w ataku. Prawdziwe emocje zaczęły się w połowie trzeciej kwarty, wtedy to zawodnicy SMS zaczęli zmniejszać przewagę Asseco, która w pewnym momencie sięgnęła już 12 oczek. Bardzo dobrą zmianę dał Daniel Dawdo a na wyżyny swoich umiejętności wznosił się Mateusz Szlachetka. Zażarta walka trwała do samej końcówki meczu, w której swoją wyższość pokazali gospodarze. Drużyna Asseco tradycyjnie na mecze z SMS PZKosz została wzmocniona kilkoma zawodnikami trenującymi na codzień z drużyną ekstraklasową. Dzięki temu mecze z Asseco z doskonałymi lekcjami koszykówki dla młodzieży z Władysławowa. Statystyki z tego meczu można zobaczyć tutaj. Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z tego pojedynku.

Język strony

Polish Croatian Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Partnerzy szkoły

 
0001
pucki
LOGO COS OPO szerokie
NOWE bez ta 9
wladyslawowo
logo pzkosz
plk
Kopia logo1