HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''
Michael Jordan

e-dziennik

dziennik lekcyjny vulcan

Licznik odwiedzin

1070429
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
153
128
1363
3986
9497
1070429

W WEEKEND DWA ZWYCIĘSTWA !

    Bardzo udanie przebiegał mijający weekend dla drużyny SMS PZKosz Władysławowo.

IMG 9946 

 

    W sobotę nasza drużyna w ramach rozgrywek II ligi podejmowała na własnym parkiecie AZS UMK PBDI Toruń. Mecze z tym przeciwnikiem zawsze były dla młodzieży z SMS-u bardzo trudne, zacięte i niestety w końcowym efekcie przegrane. Tym razem jednak poraz pierwszy lepszy okazał się zespół z Władysławowa. Torunianie tylko w pierwszej kwarcie nawiązywali wyrównaną walkę ze zdeterminowaną drużyną gospodarzy. W drugich dziesięciu minutach głównie dzięki dobrej grze Mateusza Szlachetki i Kacpra Mąkowskiego SMS schodził na przerwę mając aż 16 punktów przewagi. W drugiej połowie młodzież kontrolowała mecz nie pozwalając zbliżyć się gościom na mniej niż 10 oczek i wygrała ostatecznie 76 : 60. Warto zwrócić uwagę na idywidualne osiągnięcie Adrian Boguckiego. Nasz center w nieco ponad 16 minut gry zebrał z tablic aż 15 piłek. Staystyki z tego meczu można zobaczyć tutaj. Dostępna jest również galeria zdjęć.

    W niedzielne przedpołudnie nasza drużyna zainaugurowała sezon w rozgrywkach III ligi. SMS i tym razem nie zawiódł, zwyciężając w Gdańsku z tamtejszą Neptun Politechniką. Statystyki z tego meczu tutaj.

Język strony

Polish Croatian Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Partnerzy szkoły

 
0001
pucki
LOGO COS OPO szerokie
NOWE bez ta 9
wladyslawowo
logo pzkosz
plk
Kopia logo1