HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''

WYGRANA W KOŚCIANIE

W  rozegranym awansem meczu 7 kolejki nasz zespół nie bez kłopotów pokonał w Kościanie miejscową Obrę 94 : 86.

IMG 0278

W czwartkowy wieczór w nowej hali ZSP w Kościanie oba zespoły postawiły na atak zapominając o obronie. Jedni i drudzy z dużą łatwością zdobywali kolejne punkty, z tą różnicą że gospodarze robili to głównie spod samego kosza, goście natomiast co rusz razili celnymi rzutami z dystansu. Po dwóch kwartach na tablicy był wynik 51 : 48 dla miejscowych. Po przerwie nasz zespół przypomniał sobie jak należy bronić, nie pozwalając zawodnikom Obry zdobyć przez 5 minut choćby jednego punktu. Był to chyba kluczowy okres tego meczu, SMS wyszedł wtedy na około 10 punktowe prowadzenie i nie oddał go do końca spotkania. Statystytki z meczu w Kościanie można zobaczyć tutaj a w do obejrzenia zdjęć zapraszamy do zakładki galeria.