HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''
Michael Jordan

e-dziennik

dziennik lekcyjny vulcan

Licznik odwiedzin

1070609
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
145
188
145
4166
9497
1070609

ROK 2018 ZACZYNAMY OD ZWYCIĘSTW!

    Zakończony niedawno rok 2017 kończyliśmy kilkoma porażkami, nowy 2018 zaczął sie dla nas bardzo dobrze. W niedzielę nasi zawodnicy zwyciężyli zarówno w rozgrywkach II jak i III ligi.

IMG 1840

 

   W niedzielę o godz. 13.00 na własnym parkiecie część naszych zawodników podejmowała w ramach rozgrywek III ligi zespół KA AS Mrągowo. Od samego początku swoje warunki narzucili gospoadarze, dzięki skutecznej grze z każdą minutą powiększali przewagę. Po trzech kwartach wynosiła ona już 29 punktów. W ostatniej odsłonie gry w szeregi naszego zespołu wkradła się nonszalnacja. Zryw gości i wygrana czwarta  kwarta różnicą 16 punktów, nie odmieniły jednak końcowego wyniku na korzyść SMS-u. Statystyki z tego meczu można zobaczyć tutaj.

    Niemalże w tym samym czasie pozostali zawodnicy z Władysławowa stanęli w Olsztynie naprzeciw drużynie Stomilu. Ten mecz miał zgoła inny przebieg, przez całe 40 minut trwała bardzo wyrównana walka o każdy punkt. Zespół Stomilu, który w meczu I rundy rozgrywanym na naszej hali został rozgromiony różnicą 30 "oczek", tym razem okazał się bardzo wymagającym rywalem. Losy meczu roztrzygnęły sie w ostatnich 25 sekundach, najpierw przy stanie 70 : 70 rzut za trzy punkty trafił Adrian Matyszkiewicz a następnie jednego z dwóch wolnych umieścił w koszu Mateusz Szlachetka. Gospodarze nie byli w stanie odpowiedzieć żadną skuteczną akcją i to zawodnicy SMS-u mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu był Adrian Bogucki, który zakończył mecz z wynikiem eval 29. Poniżej można zobaczyć zagrania Adriana z meczu w Olsztynie.

Język strony

Polish Croatian Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Partnerzy szkoły

 
0001
pucki
LOGO COS OPO szerokie
NOWE bez ta 9
wladyslawowo
logo pzkosz
plk
Kopia logo1