HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''

TREFL II SOPOT POKONANY WE WŁASNEJ HALI

Drugi raz w tym sezonie nasz zespół okazał się lepszy od Trefla II Sopot.

IMG 2021

Zespół SMS-u szybko osiągnął kilkupunktową przewagę i mimo straty już w 4 minucie Adriana Matyszkiewicza (mocno rozbita warga) można było przypuszczać, że będzie to łatwy mecz dla naszej drużyny. Niestety w drugiej kwarcie liczne błedy w rozgrywaniu piłki sprawiły, że przewaga zaczęła topnieć. W drugiej połowie trwał już wyrównany bój o każdą piłkę. W pewnym momencie gospodarze wyszli nawet na 3-4 punkty przewagi. Zwycięstwo naszej drużynie zapewnił na ok. 30 sekund przed końcem celną trójką Adrian Sobkowiak. Kolejne dwie akcje Sopocian były niecelne a faulowani goście wykorzystali rzuty wolne. Statystyki z meczu w Sopocie można zobaczyć tutaj. W dziale galeria obejrzeć można zdjęcia autorstwa naszych uczniów.