HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''
Michael Jordan

e-dziennik

dziennik lekcyjny vulcan

Licznik odwiedzin

1070686
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
222
188
222
4243
9497
1070686

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO W TARNOWIE PODGÓRNYM

Zespół Tarnovii wyjątkowo "leży" naszym zawodnikom.

IMG 2032

 

    W pierwszej rundzie zespół z Wielkopolski wyjechał z Władysławowa z porażką różnicą 24 punktów. W Tarnowie Podgórnym różnica na korzyść SMS-u była jeszcze większa bo aż 33-punktowa. Młody zespół grał bardzo mądrze, wykorzystując nad gospodarzami przewagę fizyczną. Duza ilość piłek była zagrywana pod kosz do naszych wysokich, którzy co chwila skutecznie kończyli akcje zespołu. Przewaga powiększała się z każdą minutą i praktycznie od pierwszych chwil wygrana nie była zagrożona. Statystyki z meczu w Tarnowie Podgórnym tutaj, a zdjęcia w dziale galeria.

    Teraz następuje czas na krótkie ferie zimowe oraz turnieje 1/2 Mistrzostw Polski U-20 a od 15 marca kolejne mecze ligowe oraz turniej III etapu rozgrywek EYBL, na który nasza drużyna wyruszy już 22 lutego do Rygi.

Język strony

Polish Croatian Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Partnerzy szkoły

 
0001
pucki
LOGO COS OPO szerokie
NOWE bez ta 9
wladyslawowo
logo pzkosz
plk
Kopia logo1