HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''
Michael Jordan

e-dziennik

dziennik lekcyjny vulcan

Licznik odwiedzin

1054487
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
188
144
188
4209
8375
1054487

4 MIEJSCE W TBILISI

    Nie udał się drużynie SMS-u PZKosz Władysławowo turniej Final Four rozgrywek EYBL.

20180428 111738

 

    W sobotnim meczu półfinałowym lepsza okazała łotewska Valmiera 89 : 74. Nasi gracze nie potrafili znaleźć recepty na fantastycznie dysponowanych z dystansu rywali a w sczególności na Valtersa Liepinsa. Młosy Łotysz aż ośmiokrotnie trafił za 3 punkty, w całym meczu zdobył 35 oczek i walnie przyczynił się do zwycięstwa jego zespołu. W niedzielę w meczu o 3 miejsce przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Tsmoków Mińsk, która w drugim sobotnim półfinale uległa gospodarzom turnieju, Reprezentacj Gruzji U-20. Do 15 minuty można było sądzić, że SMS pozbierał się po półfinałowej porażce i będzie w stanie powalczyć o brąz. Niestety z każdą upływającą minutą Białorusini powiększali przewagę by ostatecznie zwyciężyć 85 : 64. Zwycięzcą turnieju zostali gospodarze pokonując Valmierę róznicą jednego punktu, zwycięstwo zapewniając sobie akcją 2+1 w ostatniej sekundzie meczu. Wspomnieć należy o rewelacyjnej organizacji turnieju, Gruzini podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie i sprawili, że o tym turnieju będziemy długo pamiętać.

    Mimo nieudanego turnieju finałowego udział naszego zespołu w rozgrywkach EYBL, które z roku na rok stoją na coraz wyższym poziomie, należy uznać za sukces. Wśród 16 zespołów rywalizujących w kategorii U-20 nasz zespół zajął dobre 4 miejsce.

    W dziale galeria można zobaczyć zdjęcia z turnieju.

Język strony

Polish Croatian Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Partnerzy szkoły

 
0001
pucki
LOGO COS OPO szerokie
NOWE bez ta 9
wladyslawowo
logo pzkosz
plk
Kopia logo1