HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''
Michael Jordan

e-dziennik

dziennik lekcyjny vulcan

Licznik odwiedzin

1070651
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
187
188
187
4208
9497
1070651

WITAMY W NASZEJ SZKOLE

FIZJO

Od 20 września 2018r. dołącza do naszego zespołu Pan Jakub Saturski. Jest Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu im. Eugeniusza Piaseckiego. Ukończył liczne szkolenia i kursy: Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej, szkolenie „Dysfunkcje miednicy. Leczenie operacyjne i zachowawcze oraz postępowanie fizjoterapeutyczne”, kurs TAPINGU REHABILITACYJNEGO, kurs masażu relaksacyjnego „RELAX & THERAPY”, szkolenie masażu bańką chińską, kurs masażu tkanek głębokich, szkolenie w zakresie „Pinopresury”, II modułowe szkolenie „Terapia Manualna i Igłoterapia w ujęciu Klinicznym”, szkolenie „Anatomia Palpacyjna w Ujęciu Klinicznym. W naszej szkole będzie pełnił funkcję fizjoterapeuty.

Język strony

Polish Croatian Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Partnerzy szkoły

 
0001
pucki
LOGO COS OPO szerokie
NOWE bez ta 9
wladyslawowo
logo pzkosz
plk
Kopia logo1