Kadra U18 rozpoczęła sezon meczem z Czarnymi Słupsk, na który pojechała w składzie: Kacper Majewski, Miłosz Zając, Maciej Michalski, Aleksander Busz, Maciej Gorzelany, Bartosz Kapustka, Igor Krzych, Miłosz Kicki, Mateusz Samiec, Jan Bosowicz, Piotr Wińkowski. Mecz nie był zacięty, nasza drużyna panowała na boisku od początku do końca spotkania. Zakończył się wynikiem 60:21.

W pierwszej piątce w naszej drużynie na boisko wyszli zawodnicy: Kacper Majewski, Miłosz Zając, Igor Krzych, Bartosz Kapustka, Piotr Wińkowski. Pierwsze punkty sezony 2019/2020 w kategorii U18 dla SMS PZKosz Cetniewo zdobył Piotr Wińkowski po asyście Kacpra Majewskiego.

Wyniki po poszczególnych częściach meczu: I – 19:9, II – 39:9 (nie straciliśmy żadnego punktu w tej części meczu), III – 41:15, IV – 60:21.

Pierwsze zwycięstwo w sezonie stało się faktem.Gratulujemy i zapraszamy do kibicowania naszej drużynie.