17 października o godzinie 17.30 odbył się drugi mecz koszykówki w ramach rozgrywek ligi juniorów w kategorii wiekowej U18. Po pierwszym pewnym zwycięstwie, w kolejnym spotkaniu rywalizowaliśmy na wyjeździe drużynę Sharks Port Gdynia. Mecz rozpoczął się po naszej myśli. Pierwsze punkty dla drużyny z Cetniewa zdobył Maciej Gorzelany i tym samym rozpoczął on krótką, lecz jakże intensywną wymianę punkt za punkt. Po pierwszych minutach mecz zapowiadał się na wyrównany , jednakże już po paru minutach nasza młoda i ambitna drużyna wyszła na prowadzenie, którego już do końca spotkania nie dała sobie odebrać.
Do przerwy SMS PZKosz Władysławowo prowadził różnicą 21 punktów. Natomiast trener Mladen Starcević wraz z asystentem Rafałem Kalwasińskim ostudzili entuzjazm swoich zawodników przypominając im , iż mecz nadal trwa i muszą oni pozostać skupieni.

W ten sposób zdeterminowani i skoncentrowani zawodnicy rozpoczęli trzecią kwartę meczu. Ta część spotkania to już zdecydowana dominacja nad naszym przeciwnikiem co udowadnia wynik kwarty 35:5 dla Cetniewa.
Mecz zakończył się wyraźnym i w pełni zasłużonym zwycięstwem dla młodych zawodników grających pod patronatem PZKosz-a.

Wynik końcowy: 118 : 31
Kwarta 1: 22 : 6
Kwarta 2: 29 : 8
Kwarta 3: 35 : 5
Kwarta 4: 32 : 12

Punkty zdobyli: Piotr Wińkowski 18, Aleksander Busz 17, Maciej Michalski 16, Maciej Gorzelany 16, Miłosz Kicki 16, Jan Bosowicz 12 ,Mateusz Samiec 9,Miłosz Zając (C) 8, Igor Krzych 6, Maciej Nagel 0.