Drugi dzień zmagań podopiecznych trenera Mladena Starcevića zakończył się kolejnymi zwycięstwami. W pierwszym meczu tego dnia, nasza drużyna pokonała BC Samara mając przewagę aż 14 punktów. Wynik końcowy widniejący na tablicy wynosił 61-47 dla SMS PZKosz. Zawodnikiem który rzucił najwięcej punktów był Kondrad Szymański z liczbą 14 oczek.

W drugim spotkaniu rywalizowaliśmy z drużyną BC Khimki, z którą prowadziliśmy wymianę punkt za punkt przez cały mecz. W ostatecznym rozrachunku naszej drużynie udało się wygrać 49:46. Decydujące punkty w ostatnich sekundach meczu, dające nam prowadzenie zdobył najlepiej punktujący zawodnik w naszej drużynie Kondrad Szymański. Kondrad zdobył w tym meczu 15 punktów i poprowadził drużynę do zwycięstwa.
Na dzień dzisiejszy nasza drużyna ma bilans 4 wygrane bez porażki.

Statystyki z drugiego dnia turnieju:

mecz SMS PZKosz – BC Samara

Mecz SMS PZKosz – BC Khimki