W minioną środę 13.11.2019 nasza drużyna u18 udała się na wyjazdowe spotkanie do Pelplina. Z powodu kilku kontuzji trener mógł skorzystać tylko z 8 zawodników. Pierwsza kwarta zaczęła się mocnym uderzeniem podopiecznych trenera Starcevica i po 2 min gry prowadziliśmy 11:2. Ostatecznie kwarta zakończyła się wynikiem 31:12 dla SMSu. Druga odsłona gry to dalej bardzo dobra gra naszych zawodników po obu stronach parkietu. Do szatni schodziliśmy z 26-ścio punktową przewagą (31:57).
Trzecia kwarta to lekkie rozluźnienie naszej drużyny i znacznie lepsza gra przeciwników. Była to jedyna odsłona meczu, którą przegraliśmy. Na tablicy widniał wynik 52:73. Czwarta część spotkania to powrót do dobrej gry i potwierdzenie zwycięstwa. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 72:102. Cieszy fakt, że każdy z zawodników wpisał się na listę strzelców i dołożył swoją cegiełkę do wygranej.

Punkty dla naszej drużyny zdobyli:
Maciej Michalski 16 pkt. (2×3), Aleksander Busz 13 (2×3), Maciej Gorzelany 14, Igor Krzych 13 (3×3), Miłosz Kicki 16 (2×3), Mateusz Samiec 12 (2×3), Jan Bosowicz 6 (1×3), Piotr Wińkowski 12