Grudzień rozpoczęliśmy meczem wyjazdowym w ramach drugiej ligi mężczyzn z dobrze nam znaną drużyną Treflem Sopot. Mimo wszelkich starań ulegliśmy drużynie z Sopotu po bardzo wyrównanej grze. Przez całe spotkanie nie byliśmy w stanie utrzymać prowadzenia co odbiło się na końcowym rezultacie. Pierwsza kwarta zadecydowała o dalszych losach meczu. Sopocka drużyna pokazała swoją wyższość co potwierdzał wynik na tablicy 22 do 11. W drugiej kwarcie postawiliśmy się przeciwnikom, rzucając 23 punkty w zestawieniu do ich 15, tym samym kończąc pierwszą połowę meczu 34:37. W drugiej części spotkania kibice oglądali naprawdę ekscytujące widowisko. W trzeciej kwarcie objęliśmy dwupunktowe prowadzenie, tym samym doprowadzając do wyniku 55:53.
Czwarta część spotkania była bardzo emocjonująca, obie drużyny rzucały punkt za punkt, niestety w ostatecznym rozrachunku Trefl Sopot okazał się być lepszy i zwyciężył wynikiem 75 do 71. Żałujemy tej przegranej ale już myślimy o przyszłości i przygotowujemy się na kolejne spotkanie.

Statystyki:
Adrian Sobkowiak(C) 22 pkt. (4×3), Szymon Zapała 20 pkt. 11 zb. 4 as., Kamil Białachowski 8 pkt. 9 zb., Piotr Wińkowski 5 pkt., Kacper Majewski 5 pkt., Miłosz Zając 5 pkt., Konrad Szymański 4 pkt , Kacper Porada 2