W minioną środę 4 grudnia nasza drużyna zmagała się z kolejnym rywalem w lidze juniorów u18. Nasi zawodnicy do lat 18 podjęli jako gospodarz drużynę ENERGA MG13 POLITECHNIKA GDAŃSKA. Po ostatnich dwóch przegranych meczach było to dla nas bardzo istotne, aby tym razem zdobyć pełną pulę punktów. Pierwsza kwarta to widoczna przewaga naszej drużyny nad rywalem, co potwierdzają korzystne na naszą stronę statystyki oraz wynik 33 do 15. Mimo rewelacyjnego początku meczu druga kwarta pozostawiła wiele do życzenia i wygraliśmy ją jedynie 2 oczkami (37:27). Trzecia część spotkania to powrót do gry naszych przeciwników i słaba skuteczność młodej drużyny z Cetniewa. W ostatniej kwarcie meczu nasza drużyna była bardzo zdeterminowana i zdołała powstrzymać drużynę rywali przed nadrobieniem strat oraz wygrała spotkanie 77 do 60.

Statystyki : Kacper Majewski 19, Piotr Wińkowski 12, Miłosz Zając 11, Aleksander Busz 10, Kondrad Szymański 9, Igor Krzych 8, Maciej Gorzelany 6, Nataniel Kolasiński 2