W niedziele 15.12.2019 r. odbył się mecz w ramach XI kolejki 2 LM. Naszym przeciwnikiem był zespół Enea UTP Astoria Bydgoszcz. Goście do meczu przystępowali z bilansem 0-10. Pierwsza kwarta przebiegła po naszej  myśli. Realizowaliśmy nasze założenia taktyczne,które pozwoliły nam na komfortowe wyjście na prowadzenie 23:14.

W trakcie przerwy między kwartami mimo dobrej gry naszego zespołu, trener Starcevic zmotywował naszych zawodników i wyszli oni mocno zdeterminowani na drugą odsłonę meczu.Od samego początku drugiej kwarty naciskaliśmy na rywali, co przyniosło zamierzony efekt. Wygraliśmy kwartę 22:16, a pierwszą połowę 45 do 30. Zawodnicy z Władysławowa uwierzyli w zwycięstwo i w trzeciej odsłonie kontynuowali dobrą grę, pokazując swoje umiejętności w obronie. Kwarta zakończyła się wynikiem 16:12. Początek ostatniej partii meczu to ostra gra „kosz za kosz”. Spowodowało to, że po dziesięciu minutach rywal zdołał powstrzymać nasz atak i zakończył kwartę 14:15. Mimo nie najlepszej gry naszej drużyny pod koniec spotkania, udało nam się zwyciężyć i zdobyć trzecią wygraną w tym sezonie.

Statystyki:
Szymon Zapała 22 pkt. (17 zb), Aleksander Griszczuk 15 pkt., Nataniel Kolasiński 13 pkt., Filip Kałuża 9 pkt., Kacper Porada 6 pkt., Kondrad Szymański 5 pkt., Adrian Sobkowiak 3 pkt., Kamil Białachowski 2pkt.