Za naszym zespołem pierwszy mecz wyjazdowy w ramach 2 ligi mężczyzn. Do oddalonej o blisko 300 kilometrów od Władysławowa, Bydgoszczy nasi zawodnicy wyjechali wcześnie pędząc po ligowe punkty.
Dnia 3 października podopieczni trenera Niedbalskiego w ramach rozgrywek drugiej ligi mężczyzn, udali się na mecz wyjazdowy do Bydgoszczy. Nasi zawodnicy zmierzyli się tam z miejscowym klubem Enea Astoria Bydgoszcz. Pierwsza odsłona spotkania była bardzo wyrównana. Prowadziliśmy z naszym rywalem wymianę punkt za punkt, jednak dzięki kilku skutecznym akcjom naszego zespołu udało nam się objąć prowadzenie 27 do 23. Druga kwarta to kontynuacja bardzo zaciętej gry obu zespołów, zaskutkowało to dużą ilością fauli. W samej pierwszej połowie spotkania nasza drużyna popełniła aż 14 przewinień. Po 20 minutach na tablicy widniał wynik 48-42 dla SMS-u. Po dobrym wejściu w drugą część meczu, powiększyliśmy nasze prowadzenie do 15 oczek. Niestety dobra passa nie trwała zbyt długo. Zdeterminowany zespół gospodarzy zmniejszył stratę do 7 punktów, jeszcze przed zakończeniem 3 kwarty. W czwartej odsłonie meczu intensywność naszej gry zdecydowanie opadła, co wykorzystała Astoria doprowadzając do remisu na dwie minuty do końca spotkania. Mimo prowadzenia przez większość meczu w końcówce, naszym zawodnikom zabrakło chłodnej głowy i ostatecznie przegrali z zespołem z Bydgoszczy 84-87.
Punkty dla sms:
Nataniel Kolasiński 19,
Konrad Szymański 16,
Maciej Michalski 12,
Kamil Białachowski po 12,
Kacper Majewski 8,
Maciej Gorzelany po 8,
Piotr Wińkowski 4,
Bartosz Kapustka 3,
Mateusz Samiec 2.