W sobotę 14 listopada nasza drużyna po blisko półtormiesięcznej przerwie od rozegrania ostatniego meczu udała się na spotkanie wyjazdowe do Inowrocławia.

Nasz przeciwnik KSK Noteć Inowrocław to zespół klasyfikujący się na pierwszym miejscu w tabeli z bilansem 6-0. Sobotni mecz rozpoczął się na korzyść drużyny przeciwnika. Po bardzo słabym początku drużyny z Władysławowa, w pewnym momencie na tablicy widniał wynik 20-3 dla KSK. Czas wzięty w tym momencie przez trenera Niedbalskiego poskutkował przebudzeniem zawodników. Pierwsza kwarta zakończyła się tym samym wynikiem 31-16. Druga odsłona gry, mimo starań graczy SMS-u to widoczna przewaga drużyny z Inowrocławia. Po 20 minutach gry tablica wskazywała 55-31. Po przerwie motywacja oraz zaangażowanie naszych graczy wzrosło. Trzecia kwarta to ostra gra „kosz za kosz”, co przyniosło remisowy rezultat w tej części gry po 17. Ostatnia odsłona spotkania to niesamowita skuteczność zespołu gospodarzy. W samej czwartej kwarcie trafili oni pięciokrotnie za trzy punkty. Niestety nasi zawodnicy po solidnej trzeciej części spotkania nie dotrzymali kroku i ulegli w tej części meczu 30 do 17. Ostatecznie starcie zakończyło się wynikiem 102-65. Wierzymy, że po zmierzeniu się z doświadczonymi zawodnikami zespołu z Inowrocławia, wyciągniemy wnioski na nadchodzące spotkania.