Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki ogłasza konkurs na stanowisko trenera asystenta w Szkole Mistrzostwa Sportowego PZKosz we Władysławowie (ul. Żeromskiego 52; 84-120 Władysławowo).

  1. Główne zadania i obowiązki:
    • odpowiedzialność za przebieg procesu treningowego ustalonego z trenerem głównym,
    • raportowanie procesu treningowego,
    • współpraca z trenerem głównym oraz pozostałymi członkami sztabu szkoleniowego,
    • wspieranie zawodników w zakresie procesu treningowego oraz startowego – mecze mistrzowskie,
    • promowanie szkoły,
    • systematyczne podnoszenie kwalifikacji trenerskich.
  2. Warunki pracy:
    • umowa o pracę na czas nieokreślony od 01.09.2021,
    • kwota wynagrodzenia do negocjacji – ustalona na indywidualnym spotkaniu.
  3. Wymagania konieczne:
    • wykształcenie wyższe pedagogiczne,
    • udokumentowane wykształcenie z zakresu trenera koszykówki (studia podyplomowe, kursy, szkolenia, staże itp.),
    • gotowość do pracy na wyłączność dla Polskiego Związku Koszykówki (praca w innych podmiotach wymaga pisemnej zgody),
    • umiejętność pracy na komputerze: obsługa podstawowych programów pakietu MS Office,
    • umiejętność posługiwania się programami do analizy i edycji video.
  4. Wymagania pożądane:
    • doświadczenie w pracy trenera koszykówki,
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie podstawowym,
    • gotowość do pracy w szkoleniu centralnym PZKosz w okresach poza zajęciami programowymi SMS PZKosz Władysławowo (np. w okresie wakacji szkolnych),
    • posiadanie prawa jazdy kat. B,
    • prowadzenie strony internetowej i mediów społecznościowych.
  5. Wymagane dokumenty oraz opracowania i oświadczenia (na piśmie):
    • CV zawierające też przebieg i osiągnięcia w pracy trenerskiej,
    • oświadczenie o niekaralności,
    • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i uprawnienia trenerskie.
  6. Termin i miejsce składania ofert:
    • dokumenty należy przesyłać drogą elektroniczną w formie skanu na adres: j.kociolek@pzkosz.pl,
    • po otrzymaniu oferty przedstawiciel pracodawcy skontaktuje się z zainteresowanym kandydatem i powiadomi o dalszej procedurze,
    • w razie konieczności uzyskania dodatkowych informacji proszę o bezpośredni kontakt z dyrektorem szkoły tel. +48 508 175 575.