Po wyrównanym spotkaniu udało się wyszarpać wygraną na trudnym terenie. Nie zdejmujemy nogi z gazu i przygotowujemy się na niedzielny mecz z GAK Gdynia.Mecz z PKK 99 Pabianice na pewno nie należał do łatwych. Zaczynając od długiej podróży i późnej godziny meczu (21:00), po dobrą dyspozycję naszych rywali. Mimo małej różnicy punktowej na korzyść gospodarzy po 1 kwarcie, początek spotkania nie był najlepszy w naszym wykonaniu. Do przerwy drużyna przeciwna powiększyła prowadzenie do 5 punktów. Po dobrym wejściu w drugą połowę udało się zniwelować przewagę oponentów, a nawet rozpocząć  4 kwartę z 2-punktową zaliczką. Świetna gra w ostatniej odsłonie pozwoliła zwiększyć przewagę do 10 punktów zabrać dwa oczka do Władysławowa. Należy wyróżnić dobry występ Antoniego Siewruka (22pkt. 5zb.) oraz solidny występ naszego kapitana Mateusza Samca(21pkt. 5zb.). Pod koszem przewagę kreował Artur Niemiec(18pkt. 9zb.). Dziękujemy drużynie z Pabianic za sportową rywalizację i życzymy powodzenia w dalszej części rozgrywek. Zapraszamy też na nasz kanał YouTube gdzie zamieściliśmy vlog z dnia meczowego!