3  września uczniowie, rodzice, kadra nauczycielska oraz dyrekcja Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego we Władysławowie spotkali się na uroczystym wręczeniu świadectw.

Zakończenie poprzedniego roku szkolnego było jednocześnie otwarciem nowego. Powitano nowych uczniów, przedstawiono kadrę trenerską, grono pedagogiczne i stałych współpracowników. Po oficjalnej części uroczystości odbył się poczęstunek. Nie brakowało pożytecznych rozmów i integracji.

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Tak właśnie można określić wakacje. 3 września przy wiacie grillowej spotkali się uczniowie, rodzice, kadra nauczycielska oraz dyrekcja Niepublicznego Liceum Ogólnokształcące we Władysławowie. Odbyło się uroczyste wręczenie świadectw za poprzedni rok. Zakończenie roku szkolnego było jednocześnie otwarciem nowego. Przedstawiono sztab szkoleniowy, który nie zmienił się w stosunku do poprzedniego roku. W jego skład wchodzą trenerzy: Mariusz Niedbalski i Michał Mróz. Za przygotowanie motoryczne odpowiada prawdziwy fachowiec w tej dziedzinie, czyli Mirosław Cygan, który w przeszłości był członkiem sztabu szkoleniowego Euroligowego Prokomu Trefla Sopot. Zwalczaniem skutków obciążeń treningowych, nadal zajmować się będzie  Jakub Czarnowski. Z kolei o  kondycję mentalną zawodników poprzez warsztaty i konsultacje dbać będą specjaliści z zakresu psychologii sportu: Agnieszka i Marcin Kwiatkowscy. SMS to także nauka. Za aspekty edukacyjne odpowiedzialni będą nauczyciele z powiatu puckiego, którzy realizują program oświatowy liceum ogólnokształcącego. Powitano również nowych uczniów, którzy w ramach procesu rekrutacji zasilili szkołę. Są to: Igor Jankowski, Stanisław Musiałek, Rafał Matyga, Marcel Snochowski oraz Braam Thijs. Po zakończeniu części oficjalnej odbyło się spotkanie integracyjne połączone z poczęstunkiem. Stanowiło ono dobry wstęp do wyzwań sportowych i edukacyjnych, jakie czekają na uczniów w nowym roku szkolnym 2023/2024.

Relacjonował: Oskar Struk