W niedzielę 10 listopada nasza drużyna rozegrała kolejne spotkanie w ramach rozgrywek drugiej ligi mężczyzn. Jako gospodarz podejmowaliśmy doświadczoną drużynę KSK Noteć Inowrocław, niepokonaną dotychczas w tym sezonie. Ekipa z Inowrocławia pokonała już 5 drużyn i może pochwalić się bilansem 5 wygranych i 0 porażek.

Niedzielny mecz rozpoczął się na korzyść drużyny z Władysławowa.Po pierwszej bardzo wyrównanej kwarcie na tablicy widniał wynik 20 do 18. Młoda drużyna Mladena Starcevicia utrzymywała prowadzenie do 3 kwarty spotkania kończąc ją 6 punktowym prowadzeniem(46;37, 60:54). W ostatecznym rezultacie drużyna gości zakończyła emocjonujące spotkanie wynikiem 74 do 78 i tym samym umocniła pozycję lidera i wywalczyła 6 zwycięstwo w tym sezonie.

Mimo porażki od poniedziałku trenujemy dalej i szykujemy się na spotkanie z Devil Energy Politechnika Gdańska, w którym rozegramy jako goście już 16 listopada.

SMS: Griszczuk 27 (6), Sobkowiak 19 (3), Zapała 12, Białachowski 6, Porada 4, Kapustka 3 (1), Kolasiński 3 (1), Kałuza 0, Szymański 0, Majewski 0