W sobotę 23.11.2019 r. odbył się mecz w ramach VIII kolejki 2 LM. Naszym przeciwnikiem był zespół MKKS ŻAK Koszalin. Goście do meczu przystępowali z bilansem 2-5. Pierwsza kwarta zaczęła się mocnym uderzeniem przyjezdnych, szczególnie Macieja Adamkiewicza, który w pierwszej części gry zdobył 9 pkt. Na tablicy po 10 min gry widniał wynik 17-29. W trakcie przerwy między kwartami trener Starcevic zmotywował naszych zawodników i wyszli oni mocno zdeterminowani na drugą odsłonę meczu.Od samego początku naciskaliśmy na rywali, co przyniosło zamierzony efekt. Wygraliśmy kwartę 27-12, a pierwszą połowę 44-41. Zawodnicy z Władysławowa uwierzyli w zwycięstwo i w trzeciej odsłonie kontynuowali dobrą grę. Kwarta zakończyła się wynikiem 20-21.

Początek ostatniej partii meczu to ostra gra „kosz za kosz”. Spowodowało to, że po 3 min wynik oscylował w granicach remisu. Druga część czwartej kwarty to lekki przestój w grze gości co znakomicie wykorzystali gracze SMS’u. Odskoczyli oni na 10 pkt i utrzymali tą przewagę do końca. Spotkanie zakończyło się wynikiem 92-82 dla gospodarzy.

Punkty zdobyli:

Szymon Zapała – 24 pkt. (13zb, 2×3), Aleksander Griszczuk – 23 pkt. (5×3), Kacper Porada – 15 pkt. (1×3), Adrian Sobkowiak – 13 pkt. (12a, 2×3), Kamil Białachowski – 9 pkt., Bartosz Kapustka – 7 pkt. (1×3), Nataniel Kolasiński – 1 pkt.