W sobotę 21 grudnia nasza drużyna rozegrała ostatnie w tym roku, spotkanie w ramach rozgrywek drugiej ligi mężczyzn. Jako gospodarz podejmowaliśmy drużynę MKS Sokół Międzychód. Ekipa z Międzychodu to zespół klasyfikujący się przed meczem na 5 pozycji w tabeli z bilansem 7-4. Sobotni mecz rozpoczął się na korzyść drużyny przeciwnika. Po pierwszej,kwarcie na tablicy widniał wynik 24 do 13. Mimo starań, młodej drużynie Mladena Starcevicia nie udało się zatrzymać przeciwnika i do przerwy przegrywaliśmy 40:34 .W trzeciej części gry drużyna z władysławowa dostała olśnienia i prezentowała bardzo dobrą formę strzelecką ,rzucając 30 pkt. Czwarta kwarta to próby przejęcia kontroli nad grą , niestety z marnym skutkiem. Ostatecznie przegrywamy spotkanie 80 do 94.