W minioną Sobotę 21 grudnia 2019 roku nasza młodsza drużyna zmagała się z kolejnym rywalem w lidze juniorów U18. Do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie przyjechali zawodnicy U18 Sharks Gdynia. Pierwsza kwarta to widoczna dominacja naszej drużyny nad rywalem, co potwierdzają korzystne na naszą stronę statystyki oraz wynik 23:13. Druga kwarta także była owocna dla naszej drużyny, praktycznie całkowita kontrola nad grą, która dała nam wynik 58:22. Trzecia część spotkania to utrzymanie przewagi nad rywalem. Tą kwartę zakończyliśmy wynikiem 85:28 . W ostatniej kwarcie meczu nasza drużyna była bardzo zdeterminowana i zdołała ostatecznie zwyciężyć spotkanie 111 do 42.

Statystyki:
Bartosz Kapustka 17 pkt. (3x3pkt.), Kacper Majewski 17 pkt. (1x3pkt.), Piotr  Wińkowski 17 pkt., Igor Krzych  13 pkt. (2x3pkt.), Aleksander Busz 13 pkt. (1x3pkt.), Maciej Gorzelany 8 pkt., Maciej Michalski 6 pkt., Mateusz Samiec 5 pkt. (1x3pkt.), Maciej Nagel 4 pkt.