W Piątek 10 stycznia 2020 roku nasza drużyna podjęła walkę w kolejnym meczu w lidze juniorów U18. Do naszego Ośrodka we Władysławowie przyjechali zawodnicy U18 MTS Basket Kwidzyn. Pierwsza kwarta to widoczna dominacja naszej drużyny nad rywalem, co obrazują statystyki oraz wynik 37:8. Druga kwarta pokazała, że obecny wynik to nie przypadek, widoczna kontrola na boisku oraz lepsza skuteczność dały nam 51 punktowe prowadzenie. Po przerwie nasi zawodnicy podnieśli wynik do 104:32. W czwartej kwarcie na boisko nasz zespół wybiegł równie zdeterminowany i zakończył mecz z wynikiem 133:39.

Statystyki:

Kacper Majewski 24 pkt., Aleksander Busz 22 pkt. (1×3), Maciej Michalski 21 pkt. (1×3), Miłosz Zając 16 pkt. (2×3), Igor Krzych 12 pkt., Maciej Gorzelany 12 pkt., Piotr Wińkowski 8 pkt., Jan Bosowicz 8 pkt., Miłosz K!