W środę 15 stycznia udaliśmy się w długą podróż do Poznania, aby zmierzyć się z tamtejszym Biofarmem II Poznań w ramach XIII kolejki II ligi. W mecz weszliśmy mocno zdekoncentrowani, co skutkowało wynikiem 27:16 po pierwszej kwarcie. Drugą odsłonę gry rozpoczęliśmy zdeterminowane, aby odrobić straty. Wyrównana walka po obu stronach parkietu przyniosła rezultat 51:42 po 20 minutach gry. W szatni trener pobudzał graczy SMS-u do kontynuowania dobrej gry. Trzecia kwarta rozpoczęła się mocnym uderzeniem zarówno gospodarzy, jak i gości. Dużo walki w obronie obu drużyn skutkowało tym, że trzecia odsłona gry zakończyła się remisem po 18. Wchodząc na parkiet po przerwie między kwartami, na twarzach zawodników z Władysławowa było widać ogromną chęć zwycięstwa. Przerodziło się w to doskonałą grę w ataku oraz jeszcze lepszą obronę. Końcówka meczu była bardzo nerwowa, lecz zakończyła się „happy endem”. Ostatnią część gry zwyciężyliśmy 25:15, co w rezultacie dało wynik 85:84 dla SMSu.