W sobotę 21 listopada nasza drużyna rozegrała domowe spotkanie z zespołem Sklep Polski MKK Gniezno. Od pierwszej syreny można było zauważyć duże zaangażowanie naszej drużyny po obu stronach parkietu.
Początek pierwszej odsłony zdecydowanie dla przyjezdnych z Gniezna, lecz nasi zawodnicy w krótkim czasie odrobili stratę punktową do gości. Pierwszą kwartę nasz zespół przegrał 18:24. W drugiej kwarcie obydwie drużyny grały na podobnym poziomie. Druga kwarta zakończyła się wynikiem 17:24 dla gości. Po przerwie nasi zawodnicy wyszli zdeterminowani do walki, aby odrobić straty punktowe. Świetna gra w ataku i dobra zespołowa obrona pozwoliła zmniejszyć przewagę do ośmiu punktów. Ostatnia odsłona przebiegła bardzo pomyślnie w wykonaniu drużyny z Cetniewa. Skuteczne, zespołowe wypracowywanie pozycji ofensywnych, pozwoliło odrobić stratę i wyjść na prowadzenie, które udało się utrzymać do końcowej syreny. Mecz zakończył się wynikiem 82-78 dla SMS PZKosz Władysławowo i pozwolił nam się cieszyć z pierwszej wygranej sezonie. Punktowali:

Igor Krzych-17pkt,

Kacper Majewski-16pkt,

Nataniel Kolasiński-11pkt,

Piotr Wińkowski-11pkt,

Kamil Białachowski-10pkt,

Miłosz Zając-10pkt,

Maciej Gorzelany(C)- 5pkt,

Janusz Ratowski-2pkt,

Maciej Michalski,0pkt

Wiktor Paczkowski-0pkt