W sobotę 21 listopada również nasz zespół u17 rozegrał swoje pierwsze spotkanie na wyjeździe z Energa Laminopol Słupsk.
Po 1 kwarcie nasza drużyna prowadziła 17:11. Po drugiej nieznacznie przegranej odsłonie spotkania nadal utrzymywaliśmy prowadzenie 39:35. W trzeciej kwarcie drużyna Słupska wyszła na boisko bardzo zdeterminowana, a w naszych szeregach pojawiły się pierwsze oznaki zmęczenia, które były spowodowane bardzo wąska rotacją spowodowaną urazami. Mimo to utrzymaliśmy prowadzenie, a wynik po trzeciej kwarcie wynosił 62:57. Czwarta kwarta była pełna błędów z obu stron. Niestety końcówka czwartej kwarty należała do gospodarzy, którzy swoje prowadzenie utrzymali do końcowej syreny. Mecz zakończył się wynikiem 77:82 dla drużyny ze Słupska.