Międzynarodowy turniej ITTF Fa20 Polish Para Open okazał się niesamowitym wydarzeniem, które przyciągnęło reprezentantów ponad 20 państw. Była to nie tylko okazja do rywalizacji i pokazania swoich umiejętności w tenisie stołowym, ale także ważny moment integracji osób z niepełnosprawnościami.

Organizacja tego turnieju była ogromnym przedsięwzięciem, które nie mogłoby się odbyć bez wsparcia Naszej Szkoły. Nasi uczniowie zaangażowali się jako wolontariusze, oferując swoją pomoc zawodnikom niepełnosprawnym. Pomagali w organizacji wydarzenia, asystowali zawodnikom w codziennych czynnościach i zapewniali im wsparcie emocjonalne.

Dla naszych uczniów było to niezwykle cenne doświadczenie. Mogli nie tylko aktywnie uczestniczyć w organizacji prestiżowego turnieju, ale także nawiązać kontakt z zawodnikami z różnych krajów, którzy odnieśli sukcesy mimo swoich niepełnosprawności. To spotkanie z determinacją, siłą i pozytywnym podejściem do życia na pewno zapadnie im w pamięć na długo.

Współpraca naszych uczniów jako wolontariuszy na turnieju miała również duże znaczenie społeczne. Dzięki temu pokazaliśmy, że Nasza Szkoła jest otwarta i wspierająca dla wszystkich zawodników i zawodniczek , niezależnie od ich dyscypliny. Byliśmy świadkami wzajemnego szacunku i zrozumienia między uczestnikami turnieju, co jest niezwykle ważne dla budowania bardziej inkludującego społeczeństwa.

Ten turniej przyniósł wiele radości, emocji i wartościowych lekcji dla naszych uczniów. Dzięki zaangażowaniu jako wolontariusze, zdobyli oni umiejętności pracy zespołowej, empatii i otwartości na różnorodność. To doświadczenie pomoże im rozwijać się jako odpowiedzialni i zaangażowani obywatele.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich zaangażowania w organizację ITTF Fa20 Polish Para Open. To wspaniała lekcja życia, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Będziemy kontynuować nasze działania na rzecz inkluzji i równości, aby każdy czuł się mile widziany i wspierany w Naszej Szkole i społeczności.