Efektowne przełamanie SMS PZKosz Władysławowo. Podopieczni Mariusza Niedbalskiego rozgromili na własnym parkiecie rezerwy PGE Spójni Stargard 92:55. Najlepszym strzelcem gospodarzy był Antoni Siewruk, autor 26 punktów. Tylko o dwa „oczka” mniej zanotował Michał Szarbatke.

We Władysławowie spotkały się zespoły, które wciąż czekały na premierową wygraną w nowym sezonie. Gospodarze od początku ruszyli na rywala z zamiarem przełamania. Już pierwsza kwarta wygrana w stosunku 19:11 zwiastowała dobry wynik.

Kolejne 10 minut gry to utrzymująca się przewaga gospodarzy, którzy kontrolowali przebieg spotkania, dorzucając do swojego prowadzenia jeszcze punkt.

Druga połowa to już prawdziwy koncert w wykonaniu miejscowych. Szybka gra z kontry oraz dobra obrona owocowały otwartymi pozycjami, które podopieczni Mariusza Niedbalskiego z łatwością zamieniali na punkty. W ich poczynaniach widoczny był spokój i pewność wykonania. Ani przez moment nie pozostawili złudzeń co do tego, kto tego dnia był lepszy. Wygrana ostatnia kwarta w stosunku 27:9 jedynie dopełniła dzieła. Ostatecznie SMS PZKosz Władysławowo pewnie pokonał na własnym parkiecie rezerwy PGE Spójni Stargard 92:55. Najlepszym strzelcem gospodarzy był Antoni Siewruk, autor 26 punktów. Tylko o dwa „oczka” mniej zanotował Michał Szarbatke. Choć to oni zdobyli najwięcej punktów, to brawa należą się całemu zespołowi, gdyż każdy z zawodników dołożył swoją cegiełkę do wygranej. Po meczu było widać ogromną radość na twarzach młodych koszykarzy, którzy w końcu mogli cieszyć się z premierowej wygranej. O zespołowym wymiarze tej wygranej świadczy fakt, że niemal wszyscy zawodnicy, którzy pojawili się na boisku, zapisali na swoim koncie zdobycz punktową.