W meczu 14. kolejki rozgrywek U17 Pomorskiego Okręgowego Związku Koszykówki, SMS PZKosz Władysławowo rozgromił na wyjeździe Trefl ILO II Sopot 128:59. Najwięcej punktów dla przyjezdnych zdobył Błażej Czapla, 32.

Początek spotkania w wykonaniu drużyny Michała Mroza był bardzo dobry, gdyż objęła ona szybkie prowadzenie. Finalnie SMS wygrał premierową kwartę 28:15. Wynik ten był spowodowany dobrą skutecznością zza linii 6,75 oraz sprytnymi wejściami pod kosz Błażeja Czapli, który był w tym dniu wręcz nie do zatrzymania.

Druga kwarta tego spotkania była identyczna. Goście grali swoją koszykówkę w ataku, ale za to w mieli problem w obronie  jeden na jeden. W tym fragmencie wyróżnił się Marcel Snochowski, który kilkukrotnie celnie przymierzył za trzy. Do przerwy goście prowadził 60:32.

Po zmianie stron drużyna z Władysławowa kontynuowała natarcie. Kolejną kwartę wygrała 35:6. Ostatnia odsłona sobotniego spotkania była już tylko formalnością. Finalnie goście wyjeżdżają z Sopotu z pokaźnym zwycięstwem 128:59.