W meczu 15. kolejki 3. ligi SMS PZKosz Władysławowo nie miał nic do powiedzenia w starciu z UKS Trójeczką Olsztyn, przegrywając 100:55. Najwięcej punktów dla przyjezdnych zdobył Marcel Snochowski, 12.

Pierwsza kwarta niedzielnego spotkania nie była najlepsza w wykonaniu drużyny przyjezdnej. Goście mieli problemy, żeby znaleźć drogę do kosza, ale przede wszystkim nie radzili sobie w obronie, czego skutkiem był wynik 18:29.

Druga odsłona meczu w Olsztynie nie przyniosła zmiany obrazu gry. SMS nie mógł wrócić do swojego rytmu, co skrzętnie wykorzystali Olsztynianie, którzy do przerwy prowadzili 31:55.

W drugiej połowie kryzys w grze ekipy Michała Mroza jeszcze bardziej się pogłębił. Przyjezdni zdobyli w trzeciej części ledwie 7 punktów, tracąc 26. Wówczas było 38:81.

Ostatnia kwarta to już tylko dogrywanie spotkania. Ostatecznie SMS PZKosz Władysławowo nie miał nic do powiedzenia w starciu z UKS Trójeczką Olsztyn, przegrywając 100:55. Najwięcej punktów dla przyjezdnych zdobył Marcel Snochowski, czterokrotnie trafiając za trzy. Była to piąta porażka ekipy znad morza w tych rozgrywkach. Oprócz tego mają 9 zwycięstw, co plasuje ich na piątym miejscu w tabeli. W następnym spotkaniu czeka ich kolejne wyzwanie.  Do Władysławowa przyjedzie lider tabeli, Energa Basketball Elbląg, z dziesięciokrotnym mistrzem Polski, Przemysławem Zamojskim w składzie. Dla opisania skali trudności tego meczu, wystarczy dodać, że drużyna z Elbląga nie znalazła w tym sezonie pogromcy na parkietach trzecioligowych. Z bilansem 15:0 lideruje w tabeli i pewnie zmierza po awans. Pojedynek odbędzie się 10 marca o godzinie 17:00. Zapraszamy do kibicowania.