W minioną środę 11 grudnia 2019 roku nasza młodsza drużyna zmagała się z kolejnym rywalem w lidze juniorów U18. Do  Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie przyjechali zawodnicy U18 ENERGA MJMS SŁUPSK. Pierwsza kwarta to widoczna przewaga naszej drużyny nad rywalem, co potwierdzają korzystne na naszą stronę statystyki oraz wynik 19:6. Mimo rewelacyjnego początku meczu druga kwarta pozostawiła wiele do życzenia i przegraliśmy ją 2 oczkami (20:22).Trzecia część spotkania to powiększenie naszej przewagi do 26 punktów. W ostatniej kwarcie meczu nasza drużyna była bardzo zdeterminowana i zdołała ostatecznie zwyciężyć spotkanie 92 do 54.

Statystyki : Kacper Majewski 17 pkt. (1×3), Konrad Szymański 14 pkt., Miłosz  Zając 11 pkt. (1×3), Piotr Wińkowski 11 pkt., Nataniel Kolasiński 9 pkt. (1×3), Igor Krzych 8 pkt. (2×3),  Jan Bosowicz 8 pkt. (1×3), Miłosz Kicki 8 pkt. (1×3), Aleksander Busz 4 pkt., Maciej Michalski 2 pkt.