W zaległym meczu 4. kolejki rozgrywek U17 Pomorskiego Okręgowego Związku Koszykówki SMS PZKosz Władysławowo wygrał na wyjeździe ze Szkołą Gortata Politechniką Gdańsk 73:61. Najlepszym strzelcem przyjezdnych był Błażej Czapla, autor 16 punktów.

Pierwszą  kwartę  spotkania z zespołem politechniki, podopieczni  Michała Mroza rozpoczęli  od prowadzenia 10:4. Konsekwentnie powiększali swoją przewagę dzięki dobrej grze Błażeja Czapli (autora pierwszych 8 punktów zespołu). Drużyna z Władysławowa wygrała tę kwartę 21:11.

W drugiej odsłonie spotkania gdańszczanie postawili się gościom i nie pozwolili powiększyć wcześniej wypracowanej przewagi. Oba zespoły zdobyły w niej po 17 punktów.

Po zmianie stron SMS zanotował gorszy fragment i gospodarze zredukowali straty do 6 punktów. To jednak na niewiele się zdało ze względu na fenomenalną dyspozycję wspomnianego Błażeja Czapli, który swoimi dobrymi akcjami pomógł zespołowi w odbudowaniu przewagi.

W ostatniej kwarcie goście dowieźli wcześniej wypracowaną przewagę i wygrali różnicą 12 punktów. Wynik tego spotkania brzmiał 61:73.