20 grudnia cała społeczność NLO we Władysławowie spotkała się na kolacji wigilijnej. Pyszne jedzenie, przyjazna atmosfera, moc świątecznych podarunków, to wszystko było elementem tego wydarzenia.

Okres świąteczny to czas wytchnienia i rodzinnych chwil. Również społeczność NLO we Władysławowie postanowiła spędzić wspólnie czas. 20 grudnia odbyło się spotkanie świąteczne. Uczestniczyli w nim uczniowie, nauczyciele, trenerzy, dyrekcja oraz pracownicy szkoły. Pyszne jedzenie, przyjazna atmosfera, moc świątecznych podarunków, to wszystko było elementem tego wydarzenia. Nie zabrakło śmiechu, żartów i oryginalnych prezentów. Np. dyrektor, Janusz Kociołek otrzymał od uczniów świąteczny sweter ze świecącymi elementami. Było widać, że prezent przypadł mu do gustu, bo natychmiast go założył i spędził w nim resztę wieczoru. Zawodnicy obdarowali się wzajemnie podarunkami. O uczniach nie zapomniał również dyrektor, który przygotował paczki dla każdego z nich. Po wspólnym posiłku i licznych rozmowach, zawodnicy myślami byli już w domach, bo następnego dnia udali się na przerwę świąteczno-noworoczną. Do swoich obowiązków wrócą na początku stycznia.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w imieniu całej społeczności NLO we Władysławowie, chcielibyśmy Państwu życzyć wszelkiej pomyślności. Niech będzie to czas zadumy i refleksji, spędzony w gronie najbliższych. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie wam wytchnienie i odpoczynek od codziennych obowiązków. Życzymy, by przy świątecznym stole nie zabrakło życzliwych rozmów oraz rodzinnego ciepła, by ten czas pozwolił ponownie odkryć, to co w życiu najważniejsze. Pozwólmy, aby w naszych sercach na nowo zagościły miłość i dobro.

Niech nadchodzący rok 2024 będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i wielu sukcesów, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Życzymy, by w tym czasie, który stawia przed nami wiele wyzwań, nie zabrakło wam siły oraz wytrwałości do realizacji celów i marzeń, a następne dwanaście miesięcy upłynęły Państwu w dobrym zdrowiu oraz były pełne szczęśliwych chwil.

Przygotował: Oskar Struk