W imieniu Dyrektora, Trenerów, Nauczycieli i Zawodników NLO SMS PZKosz, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych!

Niech te wyjątkowe święta będą dla Was czasem spokoju i radości, pełnym nadziei, wiary i miłości. Niech rozkwitające przyrody barwy napełnią Wasze serca wiosennym entuzjazmem, a radosne Alleluja dopełni atmosferę radosnego świętowania.

Życzymy Wam wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych, pełnych ciepłych i serdecznych spotkań. Niech ta Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń i niezapomnianych momentów, które będą budować silne więzi i wzmacniać ducha wspólnoty.

Niech nadchodzące dni będą pełne nadziei na lepsze jutro oraz możliwości do refleksji nad sensem tego, co naprawdę ważne. Życzymy Wam również siły i wytrwałości w realizacji Waszych marzeń oraz sukcesów na każdym polu, zarówno tym sportowym, jak i życiowym.

Niech ta Wielkanoc będzie dla Was czasem odnowy, nie tylko duchowej, ale także fizycznej i umysłowej. Oby przyniosła nowe perspektywy i inspiracje, które pomogą Wam rozwijać się oraz osiągać coraz to większe sukcesy.

Raz jeszcze, życzymy Wam wszystkim radosnych, spokojnych i pełnych błogosławieństwa Świąt Wielkanocnych!

Alleluja!