Sezon w ramach drugiej ligi mężczyzn rozpoczęliśmy meczem z dobrze nam znaną drużyną Treflem Sopot. Mimo wysoko postawionej poprzeczki od początku spotkania pokazaliśmy ducha walki rezerwom ekstraklasowego Trefla.
Mimo wszelkich starań ulegliśmy zespołowi z Sopotu po bardzo wyrównanej grze. Przez całe spotkanie nie byliśmy w stanie utrzymać prowadzenia co odbiło się na końcowym rezultacie. W pierwszej kwarcie prowadziliśmy z przeciwnikiem wymianę kosz za kosz, lecz pod koniec straciliśmy panowanie nad grą co wykorzystali sopocianie, zdobywając 8 punktowe prowadzenie. Druga ćwiartka meczu rozpoczęła się od punktacji naszych zawodników, którzy wyszli zdeterminowani i ostatecznie nadrobili straty, dzięki czemu mieli szanse na wygranie spotkania. Wynik do połowy 49-50 dla Trefla. W trzeciej części meczu rozpoczęliśmy z prawidłową – mocną postawą, która pozwoliła nam utrzymywać minimalne prowadzenie przez 6 pierwszych minut. Przez pozostałe 4 minuty drużyna z Sopotu okazała się skuteczniejsza, dzięki czemu wyszli na prowadzenie 64-72. Ostatnia kwarta spotkania okazała się być decydująca. Mimo szczerych chęci nie podołaliśmy naszemu rywalowi i nie powstrzymywaliśmy ich ataku, a w odpowiedzi nasze okazje na zdobycie punktów okazały się być nieskuteczne.
Choć dziś nie udało nam się zwyciężyć od poniedziałku wracamy do treningów i szykujemy się do najbliższego starcia, w którym zmierzymy się z zespołem Enea UTP Astoria Bydgoszcz.